THORLININGS REFRACTORIES
BEYOND ORDINARY LINING
Usługi
Instalacje
"O jakości można mówić, kiedy tym co do nas wraca są KLIENCI a NIE PRODUKTY"

Jako dostawca materiałów, technologii zabudowy i usług instalacyjnych kierujemy się dewizą SUPPLY & INSTALL. To właśnie instalacje w dużej mierze decydują o tym jak pracować będzie Wasza wymurówka. Wybór odpowiedniego materiału, to dopiero połowa sukcesu. Druga połowa, to wybór odpowiedniej technologii zabudowy oraz firmy instalacyjnej. Mamy możliwość połączenia tych działań, dając naszym klientom niewątpliwy komfort podczas realizacji planów inwestycyjnych i remontowych. Z jednej strony jest to duża odpowiedzialność, biorąc pod uwagę kompleksowość zadania, z drugiej jednak możliwość sprawowania  kontroli i nadzoru przez wykonawcę nad całością.

Pracują dla nas rzetelni i profesjonalnie wyszkoleni fachowcy, z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy także doświadczony w praktycznym działaniu nadzór. Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną bazą sprzętową. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom usługę instalacyjną na najwyższym poziomie.

"Nawet najlepszy fachowiec nie poradzi sobie z zadaniem bez odpowiedniego sprzętu"

Baza sprzętowa, którą dysponujemy pozwala nam wykonać praktycznie każde zadanie z zakresu rozbiórki i montażu obmurzy ogniotrwałych. Jesteśmy dobrze przygotowani do technologii natryskowych oraz wylewanych związanych z instalacją betonów ogniotrwałych, jak również do technologi związanych z murowaniem cegłą we wszystkich obiektach linii technologicznych z zabudową ogniotrwałą.

W zakresie rusztowań współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku firmami rusztowaniowymi.

Naszą generalną zasadą jest przygotowanie bezpiecznego stanowiska pracy, stąd największy nacisk kładziemy na jakość i stan używanego sprzętu.

Wszystkie prace realizowane przez naszą ekipę instalacyjną wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz z użyciem nowoczesnych maszyn. Więcej dowiesz się w zakładce SPRZĘT INSTALACYJNY.

Thorlinings kompleksowo realizuje usługi instalacji materiałów ogniotrwałych, między innymi:
  • roboty wyburzeniowe
  • spawanie
  • szalowanie
  • wykonanie obmurza
  • betonowanie - torkret suchy, mokry, beton, shotcrete
  • pomoc w nagłych wypadkach