THORLININGS REFRACTORIES
BEYOND ORDINARY LINING
Sprzęt instalacyjny
Bricking Rig
Każda godzina postoju pieca to kolejna godzina straconej produkcji. Dlatego tak istotnym jest to, aby jak najszybciej dokonać instalacji. Poprzez ułatwienie i przyspieszenie pracy Waszego zespołu, obniża się poziom zmęczenia oraz podatność na urazy, dzięi czemu może on lepiej skupić się na możliwie najwyższej jakości wykonania instalacji przy użyciu naszego sprzętu.

W zależności od średnicy pieca, możesz użyć:
EZ Flexx 50 - Urządzenie do układania cegieł do pieca o średnicy 3,6-7,6 m, wykonane z lekkiego aluminium. Elastyczny łuk umożliwia łatwą regulację wewnątrz pieca.
EZ Flexx 50 Small - Mniejsza wersja urządzenia do układania cegieł EZ Flexx50 przeznaczona do mniejszych średnic pieca, 3m - 4m.
ECON - O - Ring (ECOR) - Jest to regulowana, ekonomiczna maszyna o wysokiej wydajności, przeznaczona do obsługi pieców o średnicy wewnętrznej cegły od 2,4 do 3,7 m. ECOR jest dwuskrzydłowym urządzeniem do układania cegieł z regulacją krążyny, z unikalnym systemem regulacji ramy z wieloma sekcjami łuku na zawiasach. Pozwala to na dostosowanie urządzenia ECOR do wielu różnych kombinacji średnic w jego zakresie.
Mini ECON – O – Ring (MECOR) - to pojedyncze urządzenie do układania cegieł z regulacją łukową. Maszyna o niewielkiej wydajności, zaprojektowana specjalnie do obsługi małych pieców o średnicy od 1,2M do 2,5M.

WIĘCEJ